czwartek, 8 marca 2012

Małe ptasie stadko

Wiosenny ptaszek ma towarzystwo.

Malowałam i malowałam ostatnio.  Uwielbiam takie żywe kolory, naprawdę uwielbiam :) Przy okazji rzuciłam kolor do środka pudełek, które już kiedyś pokazywałam. Kolorowe wnętrza dodały pudełkom charakteru. Tak mi sie przynajmniej wydaje...

Zielone

i turkusowe


A tak prezentują sie pudełka na długopisy w komplecie :)Mam do pokazania jeszcze jedno pudełko z sową, ale zostawiam je na jutro.
Na razie zakończyłam malowanie i zabieram sie za inne pracki. Odpalam zaraz wyrzynarkę, bo muszę zrealizować choć kilka z pomysłów, jakie kotłują mi się w głowie. 

Miłego dnia:)
Marta

8 komentarzy:

 1. padłam na kolana...jestem zachwycona!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak sobie siedzę i patrzę i nadziwić się nie moge...Dziewczyno!czy Twój "worek"z pomysłami ma jakiś kres?:)))Co zaglądam to coś fajnego...znowu zaglądam coś fajniejszego....znowu zagladam i znowu coś....
  A tak powaznie podziwiam Cie , Twoją pracę, Twoje pomysły i trochę czytam po prostu fajna dziewczyna jestes:)pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło mi, naprawdę bardzo mi miło, że podobają się Wam moje prace.
  Umla, dziekuję, to chyba namilszy komentarz, jaki kiedykolwiek otrzymałam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne! Od samego patrzenia poprawia się humor! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja to się trochę boję na codzień takich żywych kolorów, ale u Ciebie uwielbiam je oglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Maggie, moim ukochanym kolorem od lat jest... czarny. Dobieram doń tylko jakiś jeden kolorowy akcent, np. pomarańczowe kozaki. W domu też dominuje biel i czerń, ale kiedy idę do pracowni, to odjeżdżam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniałe, przepiękne... Naprawdę ogromny talent :)

  OdpowiedzUsuń