czwartek, 7 kwietnia 2011

Pomysł na kominek

Nasz kominek jeszcze w trakcie budowy, ponieważ pracujemy nad nim wyłącznie popołudniami, czy raczej wieczorami, ale może do jutra uda nam się skończyć, to pokażę cośmy  natworzyli :) Tymczasem zamieszczam kilka kominków, które były nam inspiracją.

Zgodnie stwierdziliśmy, że nasz kominek musi być prosty i praktyczny. I choć podobają nam się niektóre kominki w stylu rustykalnym, to u siebie w domu zdecydowanie wolimy taki jak na zdjęciach.
A pomijając kwestie stylu kominka, dochodzi jeszcze kwestia sprzątania. Powierzchnie do wycierania kurzu staram sie ograniczyć do minimum, a taki kominek spełnia te kryteria ; )


A oto dowód,że wiosna już sie rozgościła u nas na całego.Pozdrawiam


5 komentarzy:

 1. Bardzo efektowne wynalazlas okazy.Czekam na Twój jednak.U mnie narazie jest tylko dziura na jego miejsce.Buźki.Jak dzidzia?-aga

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też nie było tak od razu, sam wkład stał prawie rok...
  A dzidzia moja jest super. Rośnie , gaworzy i już nawet siadać chce:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem fajny kominek. Przyznam że sami też mieliśmy podobny pomysł, ale chcieliśmy go czymś złamać. Pomyśleć że planowałem aby go nie zrobić :)

  Nasz kominek wygląda tak:
  http://spokojnaprzystan.blogspot.com/2011/08/kominek-skonczony.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne propozycje kominków. Proste zabudowy, idealnie wkomponowane we wnętrze salonu są teraz bardzo modne i do tego praktyczne. Można je połączyć z półkami, wnęką pod telewizor itd.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mi się podoba ten kominek.

  OdpowiedzUsuń